Desire Knows No Bounds
Thursday, November 30, 2017


این روزها به این فکر می‌کنم که سکس و احساسات در یک رابطه عاشقانه چقدر به هم وابسته هستند. به عبارت دیگر سوالم از خودم این است که ارضای احساسی چقدرش در واقع همان ارضای جنسی است یا اگر وقتی از زندگی جنسی‌ راضی باشیم بازهم ممکن است از نظر عاطفی نیازمند باشیم؟ احتمالا بسته به سکس که چقدرش نزدیکی باشد چقدرش کردن. (به نظر من آدم با معشوقش نزدیکی می‌کند. سرراهی‌ها را می‌کند.) یا شاید هم بسته به اینکه آدم چطور از نظر عاطفی ارضا شود. این خیلی برای آدم‌ها فرق دارد. مثل ارگاسم نیست.

یک زمانی آدم معشوقی ندارد. با کسی نیست. آنوقت احتمالا می‌تواند نیاز عاطفی را از نیاز جنسی جدا کند. حداقل برای من اینطور بود در چند دوره زندگی. یعنی حتی اگر از نظر عاطفی و احساسی ارضا نمی‌شدم و یا حتی نیازمند بودم، اما زندگی جنسی‌ام اصلا خلوت نبود. اما وقتی پای معشوق در میان است، این دوتا خیلی نزدیک به هم می‌شوند، اگر بگویم که کاملا یکی نیستند. یعنی اگر از نظر عاطفی در جای خوبی نباشم احتمالا از نظر جنسی هم نیستم. یا برعکسش. داشتم خودکاوی می‌کردم که کدام علت است کدام معلوم. کدام است که بودش، یا کمبودش به آن یکی دیگر هم نوسان می‌دهد. من وقتی در رابطه با معشوقم هستم، تنم میل تن دیگری را ندارد. معمولا ندارد. برای همین سکس بخشی از رفتار عاشقانه است. این دوتا به هم تنیده می‌شوند.Sent from my iPhone

Labels:Comments:
بالشی
کنار بالشت می گذاری

حوا نیز
اینگونه آدم را وسوسه می کرد

در تاریکی هم
عطر تـــو
مشامم را پیدا می کند

از مشامم می گذری
از تمامم می گذری

رویایی بیرون آمده از خواب
غلت می زنی در بستری که منم

حوا نیز
اینگونه آدم را تسخیر کرد

محمدعلی بهمنی
................

شاید باید تعریفی از اوجهایی که جسم و روح می طلبند داشت.
روح را فقط با عاشقی می توان به اوج رساند که حتما یکی از قله های زیبایش؛ معاشقه و هم آغوشی است!
ولی نیاز جسمی و جاذبه های آن؛ خیلی آنی و تفرجی است و ظاهرا هستند که تفکیک شده با قلبشان؛ می تواند جست و جویش کنند!
ولی از نظر برخی قطعا بدون دلدادگی؛ روابط جنسی معنایی ندارد!
 
خیلی‌ دوست دارم بدونم که آیا این پست نوشته خودتون هستش یا از جایی کپی کردین؟ جالبیش اینکه من دقیقا این انوشت رو در بلاگ "لوا زند" خوندم که ۱۰ روز قبل شما منتشر شده! آیا همهٔ نوشته‌هاتون دزدیه؟
 
ببخشید .. الان دیدم که "تایتل" نوشته شما در واقع لینک به نوشته لوا زند بوده. ببخشید زود قضاوت کردم.
 
Post a Comment